Är du osäker på vem du skall prata med? Maila oss på info@sbbokslut.se eller ring 031-13 25 00 så hjälper vi dig.

Johanna Olsson
Kontorschef, redovisningskonsult
Tel 031-389 65 03
johannao@sbbokslut.se

Andreas Blom
Partner, Auktoriserad redovisningskonsult
Tel 031-389 65 00
andreasb@sbbokslut.se

Adam Carlqvist
Redovisningskonsult
Tel 031-389 65 07
adam@sbbokslut.se

Marika Sundell
Redovisningskonsult
Tel 031-388 65 02
marika.sundell@sbbokslut.se

Fredrik Hansson
Redovisningskonsult
Tel 031-388 65 08
fredrik.hansson@sbbokslut.se

 

Föräldralediga: Sofie Magnusson, Anna Ortiz

Andreas Sjöholm
Partner, Auktoriserad redovisningskonsult
Tel 031-389 65 01
andreass@sbbokslut.se

Emil Frantzich
Redovisningskonsult
Tel 031-388 65 04
emil.frantzich@sbbokslut.se

Sofia Malmberg
Redovisnings/lönekonsult                       Tel 031- 389 65 08
sofia.malmberg@sbbokslut.se  

Färid Aguiga
Redovisningskonsult
Tel 031-388 65 09
farid.aguiga@sbbokslut.se

 

SB Bokslut, Mölndalsvägen 26, 412 63 Göteborg

 
 

SB BOKSLUT ÄR AUKTORISERADE

Välj en redovisningsbyrå som är ansluten till SRF Konsulterna, den ledande branschorganisationen inom redovisning, som auktoriserar alla anslutna byråer.

Kontakta oss på info@sbbokslut.se eller ring 031-13 25 00 så berättar vi mer.


LAGERBOLAG TILL SALU

Vi har alltid färdiga lagerbolag till salu till väldigt förmånliga priser.

Kontakt oss för offert på info@sbbokslut.se